Kā mājaslapā veidot jaunumu sadaļu?   

Veidot vai neveidot uzņēmuma mājaslapā jaunumu sadaļu? Uz šo jautājumu katram uzņēmējam jāatbild pašam, izvērtējot savas vēlmes un iespējas, taču sadaļai Jaunumi Jūsu mājaslapā ir vairāki pozitīvi aspekti.

Parādiet, ka esat aktīvs spēlētājs

Regulāri publicējot mājaslapā jaunumus par savu uzņēmumu, Jūs radāt iespaidu, ka uzņēmums aktīvi darbojas, ir jaunas ziņas, jauni sasniegumi. Savukārt tas palīdz vairot uzticēšanos un mājaslapas apmeklētājam nerada šaubas par Jūsu uzņēmuma eksistenci un attīstību.

Labāka uzņēmuma pozīcija meklētājserveros

Jo vairāk jūsu mājaslapā ir satura, jo lielāka iespēja tajā iekļaut vēlamos atslēgvārdus, kas savukārt palīdz SEO (search engine optimization) un nodrošina Jūsu mājaslapas augstāku pozīciju meklētājserveros, piemēram, GoogleYahooYandexBing un citos. Jo biežāk atjaunojat informāciju, jo augstāk meklētājserveri vērtē Jūsu mājaslapu. Protams, nevajag pārspīlēt un katru rindkopu sākt ar Jūsu uzņēmuma svarīgo atslēgvārdu. Pietiks, ja iekļausiet rakstā kaut vai pāris atslēgvārdu.

Vismaz viens raksts mēnesī

Pirms veidojat sadaļu Jaunumi savā mājaslapā, Jums kritiski jāizvērtē savas iespējas. Dažreiz jaunumu sadaļa var radīt negatīvu iespaidu par Jūsu uzņēmumu, ja tajā reti publicējat ziņas, vai arī tur lasāmi virspusēji raksti, kas rada iespaidu, ka izveidoti tādēļ, ka vajag, nevis tādēļ, ka tiem būtu kāda ziņu vērtība. Ja Jums nav jaunumu, ko regulāri publicēt katru nedēļu, tad iesakām ievietot mājaslapā vismaz vienu rakstu mēnesī. Ja tomēr Jūsu uzņēmumam tas nav iespējams, tad būtu jāpārdomā, vai šāda sadaļa Jums tiešām ir nepieciešama, lai arī kā gribētos uzlabot savas pozīcijas meklētājserveros.

Tāpat iesakām katram jaunumam pievienot vismaz vienu fotogrāfiju, kas ne tikai palīdz piesaistīt uzmanību rakstam, bet arī uzlabot pozīcijas meklētājserveros. Vienīgais nosacījums, ka katram attēlam ir nepieciešams izveidot atbilstošu nosaukumu, nevis, piemēram, atstāt JPG45683.

Par ko rakstīt jaunumu sadaļā?

Rakstu tēmas jaunumu sadaļai var būt dažādas: par precēm, pakalpojumiem, nozares jaunumiem, uzņēmumā notiekošo, ieteikumi, padomi u. c. Jaunumus var rakstīt par daudz un dažādām tēmām, tomēr nevajadzētu šo sadaļu padarīt par sludinājumu dēli, kur ir tikai informācija par Jūsu uzņēmuma akcijām un atlaidēm.

Kam uzticēt rakstīt uzņēmuma jaunumus?

Nenoliedzami, uzņēmuma jaunumus var rakstīt gan uzņēmuma vadītājs, gan mārketinga vai PR speciālists. Viss atkarīgs no Jūsu uzņēmuma iespējām un lieluma. Rakstus jaunumu sadaļai ir iespējams pasūtīt arī PR aģentūrām vai profesionāliem tekstu izveides uzņēmumiem, taču jāņem vērā, ka drošāk to uzticēt uzņēmumiem, kas specializējušies tieši mājaslapu satura izveidē, piemēram, Efumo Software struktūrvienībai Efumo Type. Jo profesionālāk ir izveidota jaunumu sadaļa, jo labāk tā spodrina Jūsu uzņēmuma tēlu.

Ja izlemjat veidot jaunumu sadaļu paši, noteikti padomājiet par gramatikas korekcijām, jo pat sīkas kļūdas var radīt paviršības iespaidu. Uzticiet saturu pārskatīt profesionālam latviešu valodas korektoram, kurš veiks nepieciešamos labojumus gan valodas stilā, gan gramatikā.

Pastāsti par mums!
Veidots ar Mozello - labo mājas lapu ģeneratoru.

 .