Kādai jābūt reklāmas mērķlapai (landing page)?   

Kā reklāmas kampaņas ietvaros panākt, lai pēc iespējas vairāk cilvēku mājaslapā iepazīstas ar jūsu produktu vai sniegto pakalpojumu? Jūs izvietojat reklāmas baneri interneta portālos, bet nav rezultātu, jo apmeklētāji pamet mājaslapu uzreiz pēc tās atvēršanas? Iesakām jums izveidot lielisku palīgu – reklāmas mērķlapu.*

Kāpēc reklāmas mērķlapas ir vajadzīgas?

Reklāmas mērķlapa (landing page) ir jebkura lapa, kur lietotājs nonāk, noklikšķinot uz saites e-pastā vai uz reklāmas laukuma. Par mērķlapu to sauc tāpēc, ka parasti tā ir pirmā lapa, ko lietotājs apmeklē attiecīgajā interneta vietnē.

Piemēram, ja esat izveidojis reklāmas laukumu, kurā informējat par jaunu preci vai pakalpojumu, lai sasniegtu vēlamo rezultātu, novirziet apmeklētāju tieši uz šī piedāvājuma lapu, nevis uz savas mājaslapas sākumlapu, kur lietotājam uzreiz nav iespējas iegūt informāciju par jūsu piedāvājumu. Visticamāk, šādā situācijā, kad informācija uzreiz netiek atrasta, interneta lietotājs dodas prom uz citu lapu, tā arī neuzzinot vairāk par jūsu izdevīgo piedāvājumu. Tāpēc, lai noturētu mērķauditorijas uzmanību, ir svarīgi veidot speciālu mērķlapu atbilstoši katra reklāmas banera tematam.

Kam jāpievērš uzmanība, veidojot mērķlapu?

1. Piesaistiet uzmanību!

Radiet reklāmas saukli, kas palīdzēs jums pievērst uzmanību jūsu reklamētajai precei vai pakalpojumam.

2. Izraisiet interesi!

Izceliet reklamētās preces vai pakalpojuma priekšrocības.

3. Pārlieciniet!

Ievietojiet lapā skaidru un saprotamu vēstījumu. Pārlieciniet pircējus, kādēļ viņiem ir nepieciešama jūsu prece vai pakalpojums.

4. Atsauksmes

Lai vairotu uzticību jūsu precei vai pakalpojumam, iekļaujiet jau esošo klientu atsauksmes.

5. Nevainojama gramatika

Pārbaudiet gramatiku, pirms publicējat reklāmas mērķlapu. Ortogrāfiskās vai interpunkcijas kļūdas var radīt sliktu iespaidu par jūsu uzņēmumu un piedāvāto pakalpojumu vai preci.

6. Mudiniet rīkoties!

Iekļaujiet redzamu aicinājuma rīkoties jeb call to action pogu. Oranža vai dzeltena poga var palīdzēt piesaistīt jūsu potenciālā klienta uzmanību.

Peļņa internetā

Pastāsti par mums!
Veidots ar Mozello - labo mājas lapu ģeneratoru.

 .